שלט למשרד

משרד נתפס פעמים רבות כמקום אפרורי, אך עם העיצוב הנכון, כל משרד יכול להפוך למקום שמהנה להגיע אליו. בין שאר הפריטים שחובה בכל משרד, מומלץ לשים גם שלט למשרד, וכאן בווייבז שלטים זו ההתמחות שלנו. אצלנו לא תמצאו שלטי פלסטיק שחור על לבן, אלא שלטי ניאון מיוחדים בהתאמה אישית עבור משרדים מכל סוג ובכל גודל.

שלט למשרד בהתאמה אישית מבית וייבז

חברת וייבז מתמחה בייצור של שלטי ניאון חדשניים עבור עסקים מכל הסוגים ובכל רחבי הארץ. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון עסקים, וניתן להזמין אצלנו שילוט למשרדים; בין שאתם מחפשים שילוט חוץ או פנים למשרד שלכם – אנחנו כאן עבורכם. שלטי ניאון נמצאים בשטח כבר זמן רב, אבל אנחנו החלטנו להמציא אותם מחדש, הודות לטכנולוגיית ניאון איכותית במיוחד. התאורה בשלטים שלנו מחזיקה מעמד פי 3 יותר זמן לעומת תאורת ניאון רגילה, ואנו משתמשים בטכנולוגיית לד-פלקס; המוצרים שלנו ידידותיים לסביבה, ומחירם גם משתלם יותר לעומת תאורת ניאון מסורתית.

איך מייצרים שלט למשרד?

לכל בית עסק יש את האופי הייחודי שלו, וצרכים משלו. וייבז מייצרת שלטי ניאון בהתאמה אישית לעסקים בתיאום מדויק לצרכים שלכם, ובאתר שלנו אתם יכולים לראות את התוצאות המיוחדות. כמו עיצוב של פרטים אחרים, עיצוב של שלט ניאון למשרד מתחיל בשולחן העיצוב, ובמקרה שלנו – במחשב. אתם שולחים אלינו את הבחירה שלכם של צבע, גודל והפונט של השלט, ואם יש לכם בקשות מיוחדות עבור השלט. לאחר מכן, המעצבים שלנו יוצרים סקיצה והדמיה של העיצוב, ואתם אומרים לנו אם העיצוב תואם לצרכים שלכם, או שאתם מעוניינים לבצע שינויים. לאחר האישור הסופי, אנו מייצרים את השילוט בהקדם, ושולחים אותו לבית העסק שלכם. אם אתם מעוניינים בשירות התקנה של חשמלאי מקצועי, אנחנו נשמח לספק לכם את השירות.

זה הכל?

זה הכול! כדי לשדרג את המראה של המשרד שלכם אתם יכולים להזמין שלט ניאון מיוחד בהתאמה אישית. אם אתם לא בטוחים לגביי לוגו, צבעים או כל פרט אחר – אנחנו כאן עבורכם. פנו אלינו ותיהנו משירות מקצועי וייעוץ לגביי כל צורך, לצד תוצאות נפלאות שישדרגו כל משרד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *